Howrse hra


Starej se koně nebo o poníky.
Trénuj je a závoď s nimi.

Návod jak si zahrát:

  1. Klikni na tlačítko Zahrát si Howrse
  2. Zobrazí se ti okno hry Howrse
  3. V tomto okně si v poli registrovat nastav svého koně, klikni na Pokračovat a dokonči nastavení hry 🙂

Sníš o tom mít vlastního koně nebo poníka? Hra Howrse ti tento sen virtuálně uskuteční! Můžeš si vyzkoušet jaké je to starat se o svého koně nebo poníka. Nejprve si nastavíš svého koně nebo poníka a také to, zda je to bude kluk nebo holka. Poté si vybereš jak tvůj koník bude vypadat. A následně. vyplníš údaje aby ses mohl(a) přihlásit a hra si tvého koníka zapamatovala. Potom se můžeš plně pustit do hry.

Tato hra o koních tě určitě zaujme některé fanoušky zaujala natolik, že vytváření podle ní také prezentace. Vyzkoušej si hru Howrse s koníky a poníky ještě dnes. Tato hra je také dostupná z internetových stránek howrse.cz nebo www.howrse.cz .

Koně hry

Tato hra patří přesně do kategorie koně hry nebo také starání o koně hry online. Určitě bude bavit spoustu dívek, které mají rády koně a mohou si prostřednictví Howrse koně hry, vyzkoušet jaké je to starat se o koně. Chceme tě ušetřit procházení 1001 různých her a mít možnost si rovnou zahrát super hru se staráním o koně online. Máš rada koně? Hra Howrse tě určitě zaujme vyzkoušej ji ještě dnes. Koně hry zajímají především dívky, ale také i hochy, kteří máji rádi. Vyzkoušej tuto fajn hru kliknutím na Zahrát si Howrse zdarma.