World of Tanks

Vnoř se do 2. světové války a vyzkoušej si bitvy s tanky.
Zahraj si oceněnou hru s mnoha hráči z celého světa.

Návod jak si zahrát World of Tanks online:

  1. Klikni na tlačítko Zahrát si World of Tanks
  2. Zobrazí se ti okno hry
  3. Klikni na HRAJTE ZDARMA
  4. Zadej svůj e-mail, zvol své jméno a heslo, opiš kód z obrázku a klikni na HRÁT ZDARMA

Hra World of Tanks ti umožní vyzkoušet si jaké je to válčit s tankem na bitevní poli 2. světové války. Přesně to ti World of Tanks umožní. Ve hře bojují dvě skupiny tanků proti sobě. Obě skupiny mají za cíl dostat se na nepřátelské území a obsadit jej. Kromě tohoto hlavního cíle je také možnost vyhrát ve World of Tank tak, že zmasakrujete všechny tanky soupeřů.
V této hře hraješ z pohledu třetí osoby a nemusíš se bát, že byste šli proti tanku, který je výrazně lepší než ten tvůj. V této hře je vždy důležité jak umíš zamířit a střelit, takže i kdyby proti tobě stál super vylepšený tank máš šanci! Po zapojení se do hry (viz. návod výše) si budeš moci vybrat ze základních tanků a s vybraným půjdeš do bitvy. Na základě tvé úspěšnosti v této bitvě budeš odměněn kredity, za které si můžeš pořídit nové tanky, munici nebo vybavení.

Ve hře World of Tanks najdeš tanky celkem sedmi národů – německé, ruské, americké, francouzské, čínské, britské a japonské tanky. Dále jsou tanky dělené prodle charakateristik. Vybírat z tanků si můžeš podle toho jaké máš skóre. Tyto tanky můžeš různě vylepšovat. Hra nabízí spoustu map, kde můžeš bojovat.
Hru World of Tanks někteří omylem píšou jako Word of Tanks, Wort of Tank, World of Tank, Word of tank. Další hledají World of Tanks módy 8.11, eu či forum, ke stažení zdarma. Oficiální stránky hry pro eu najdete na www.worldoftanks.eu .

World of Tanks ke stažení

Pokud si chceš hru World of Tanks stáhnout zdarma, proto abys ji pak mohl hrát, nic ti nebrát přejít přes tlačítko Zahrát si World of Tanks a hrát. 🙂

Tanky online

Hra ve které můžeš ovládat virtuální tanky online baví spoustu kluků. Vyzkoušej si možnost zahrát si tanky online.

Tanky hry

Jaké tankové hry si zahrát? Doporučujeme ti tuto tankovou hru World of Tanks.

Tanky online free mmo game

Tanky online free mmo game jsou hry, které můžeš hrát přes internet zdarma.

Pro koho jsou tanky online?

Obvykle jsou tanky hry pro kluky, protože velká část holek se raději starají o koně než, aby válčili a to je vlastně dobře. Ovšem pokud tanky online baví proč by si je nemohli vyzkoušet.